سال خرگوش سال خوب یا بد؟

امسال می‌ توانیم انتظار آرامش، سکوت و تفکر را داشته باشیم. با این حال اگر در سال خرگوش به دنیا آمده اید، امسال می تواند برای شما مشکلاتی به همراه داشته باشد.حیوان سال ۱۴۰۲ به ظاهر بسیار آرم و متین و قابل اعتماد به نظر می رسد، اما در حقیقت، به شدت اهل ساخت و پاخت است. استعداد او در عرصه رقابت های تجاری مانند خرید و فروش اشیای عتیقه – که به شم اقتصادی نیاز دارد به خوبی آشکار و شکفته می شود.پرداختن به فعالیت های سیاسی و حقوقی،‌ امکان بهره مندی از یک زندگی راحت، بدون تشویش خاطر و مطابق میل را برای گربه مهیا می کند.این نماد را در ویتنام،‌ گربه و در ژاپن خرگوش دانسته اند.

سیاست مدارانی که طالب پیشرفت هستند، بهتر است با خانم های متولد سال گربه ازدواج کنند، زیرا آنان تیز بین، نکته سنج، خردمند و راز دار هستند و در عین حال کدبانو های برازنده ای هستند که با بودن در کنار همسرانشان باعث افزایش شهرت آنان می شوند.

شخصیت متولدین سال خرگوش؛

بر اساس طالع بینی چینی، خرگوش ها آرام، ساکت، ظریف و هوشیار و سریع، ماهر، مهربان، صبور و بسیار مسئولیت پذیر هستند. گاهی اوقات تمایلی بـه آشکار کردن ذهن خود برای دیگران ندارند و تمایل بـه فرار از واقعیت دارند. ولی همیشه بـه اطرافیانشان وفادار هستند. ویژگی خرگوش های نر این اسـت کـه همیشه با مردم مودبانه رفتار میکنند.

مردان سال خرگوش زمانی که با مشکلات سخت مواجه می شوند هرگز دلسرد نمی شوند بلکه در تلاش برای یافتن راه حل ها پافشاری می کنند. این بدان معناست که آن ها در نهایت به موفقیت بزرگتری دست می‌ یابند.

زنان سال خرگوش‌ علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و فروتن، قلب پاکی نیز دارند. زنان خرگوش بسیار عاقل و خوش برخورد هستند.آن ها همیشه جلوه ای ظریف و مهربان از خود در ذهن افراد به جا می گذارند و از هیچ رفتار ناشایست خوششان نمی آید.

  •  داشتن کاریزمای بالا و انرژی بسیار بالا از مشخصه های افراد این ماه می باشد. اگر داخل یک جمعی باشید همه شما را نشان می دهند و یا اگر وارد یک جمعی شوید قطعا همه متوجه حضور شما خواهند شد،از نقاط قوت
  • طالب هیچ گونه قوانینی نیستید و گاهی حتی خودتان می خواهید که قانون‌هایی که شما اعمال کردید را بقیه نیز به آنها عمل کنند. جزو آن گروه از مردم هستید که کاملا کمال گرا هستند و این باعث می شود که هم از خودتان و هم از اطرافیانتان انتظارات بالایی داشته باشید. مسائل عاشقی برای شما در اولویت نیست،از نقاط ضعف متولدین خرگوش میباشد.

مشاغل مناسب این سال؛

مانکن، خیاط، طراح لباس، دکوراتور داخلی، عتیقه فروش، مسؤول پذیرش، مغازه دار، صاحب دارو خانه، داروساز یا متخصص زیبایی، مشاور حقوقی، وکیل دعاوی، دفتردار اسناد رسمی، قاضی، کارگزار بورس، دلال یا سفته باز، نماینده سیاسی، سفیر کبیر، مسافرخانه دار.

در کل سال خوبی داشته باشید.